Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
23 czerwca cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2022/2023. W czasie spotkania, Pani wicedyrektor Katarzyna Kozłowska przedstawiła w wielkim skrócie działania, które odbywały się przez 10 miesięcy w szkole. Uczniowie, którzy wyróżniali się pod względem nauki i zachowania otrzymali gratulacje z rąk Burmistrza Miasta Sochaczew, dyrekcji i nauczycieli. Nie zabrakło także występów najmłodszych dzieci, uczniów kończących pierwszy etap edukacyjny oraz uczennic starszych klas. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w murach szkoły za 2 miesiące.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!