Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w naszej szkole
21 marca w Szkole Podstawowej nr 1 obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. To wyjątkowe święto ma na celu zwiększenie świadomości na temat trisomii 21 oraz promowanie akceptacji i równości.
Na znak solidarności i wsparcia dla osób z zespołem Downa uczniowie oraz nauczyciele założyli dwie różne skarpetki – symbol różnorodności i jedności. Była to świetna okazja do rozmów o tolerancji, empatii i wzajemnym szacunku.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie tego ważnego dnia!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!