Świąteczna zbiórka dla Pana Jana i jego zwierząt
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia — czas dzielenia się dobrem i pomagania innym.
Dlatego nasza szkoła organizuje zbiórkę świąteczną dla Pana Jana i jego ukochanych zwierząt.
Co zbieramy?
✨produkty spożywcze o długim terminie przydatności (makaron, mleko bez laktozy, ryż, konserwy, cukier, słodycze itp.),
✨środki higieniczne (mydło, pasta do zębów, szampon itp.),
✨karmę dla zwierząt,
✨drobne upominki świąteczne.
Gdzie oddać dary? Do sali nr 19 lub 24.
Kiedy? Do 17 grudnia.
Dołącz do naszej akcji i podaruj Panu Janowi spokojniejsze, cieplejsze Święta.
Każdy, nawet najmniejszy gest, będzie ogromną pomocą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!