Świadomość procentuje
Nasza szkoła przystąpiła do programu Świadomość Procentuje!
Widzimy się dziś (wtorek, 12 września) o godzinie 20:00 na spotkaniu dla Rodziców, Opiekunów i Nauczycieli pt. "Świadomość procentuje, czyli o 5 rzeczach, dzięki, którym zaczniesz budować lepsze relacje z dziećmi" z trenerem mentalnym Joanna Gdaniec.
Podczas tego spotkania:
*dowiesz się, co tak naprawdę wpływa na poprawę jakości relacji z dziećmi i skąd biorą się nieporozumienia
*zrozumiesz, dlaczego nie możesz zrezygnować z siebie chcąc być przykładem dla swojego dziecka
*lepiej zrozumiesz potrzeby dzieci i ich sposób myślenia, aby pogłębiać więź między Wami
*odkryjesz, jak komunikować się z dzieckiem, aby chciało usłyszeć to, co do niego mówisz
*nauczysz się jak zaprosić dziecko do dialogu i otwartości na rożne punkty widzenia
Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym spotkaniu, nic straconego! Użyj powyższego linku i obejrzyj retransmisję spotkania w dogodnym dla Ciebie momencie. Link będzie ważny do 22.09.2023.
Do zobaczenia po drugiej stronie ekranu
Zachęcam do udziału w programie nauczycieli i uczniów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!