Spotkanie z Grinchem
W czwartek, 11 grudnia 2025 r., podczas pierwszych dwóch lekcji w naszej szkole panowała wyjątkowo świąteczna atmosfera. Uczniowie ze wszystkich klas mieli okazję spotkać się z Grinchem, który w tym czasie przebywał w holu szkoły. Jego obecność wzbudzała wiele radości i ciekawości, a uczniowie mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie okazało się miłym urozmaiceniem dnia i wprowadziło społeczność szkolną w przedświąteczny nastrój.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!