Rozstrzygnięcie konkursu „Święty Jan Paweł II”
Wczoraj w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs poświęcony patronowi szkoły – Świętemu Janowi Pawłowi II. Uczniowie klas I–III mieli za zadanie wykonać portret lub plakat przedstawiający Papieża Polaka. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, starannością oraz zaangażowaniem, przygotowując piękne i pomysłowe prace. Przedstawiciele klas starszych zmierzyli się natomiast z testem wiedzy o życiu i działalności naszego patrona. Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością faktów związanych z osobą Świętego Jana Pawła II. Wszyscy uczestnicy konkursu zasłużyli na uznanie za swój wysiłek i zaangażowanie, dlatego każdy okazał się zwycięzcą. Na pamiątkę udziału dzieci otrzymały dyplomy oraz skromne upominki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za aktywne włączenie się w obchody związane z postacią naszego patrona.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!