Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

"Robociaki" w naszej szkole

Ocena 0/5

"Robociaki" w naszej szkole!

W piątek, 5 września, uczniowie klas 1–3 zamienili się w małych inżynierów i konstruktorów. Podczas zajęć z robotyki tworzyli swoje pierwsze projekty, programowali ruchy robotów i odkrywali, jak technologia może łączyć naukę z dobrą zabawą.

Było mnóstwo śmiechu, ale i skupienia – bo przecież każdy robot wymagał precyzji i cierpliwości. Nasi uczniowie poradzili sobie świetnie, a ich entuzjazm pokazuje, że nauka przez zabawę to najlepszy sposób na rozwój! ????✨

Galeria zdjęć

Robociaki w 1a 15 Robociaki w 1a 14 Robociaki w 1a 13 Robociaki w 1a 12 Robociaki w 1a 11 Robociaki w 1a 10 Robociaki w 1a 9 Robociaki w 1a 8 Robociaki w 1a 7 Robociaki w 1a 6 Robociaki w 1a 5 Robociaki w 1a 4 Robociaki w 1a 3 Robociaki w 1a 2 Robociaki w 1a 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności