"Robociaki" w naszej szkole
"Robociaki" w naszej szkole!
W piątek, 5 września, uczniowie klas 1–3 zamienili się w małych inżynierów i konstruktorów. Podczas zajęć z robotyki tworzyli swoje pierwsze projekty, programowali ruchy robotów i odkrywali, jak technologia może łączyć naukę z dobrą zabawą.
Było mnóstwo śmiechu, ale i skupienia – bo przecież każdy robot wymagał precyzji i cierpliwości. Nasi uczniowie poradzili sobie świetnie, a ich entuzjazm pokazuje, że nauka przez zabawę to najlepszy sposób na rozwój! ????✨

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!