Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Podziękowanie za udział w zbiórce świątecznej

Ocena 0/5

Droga Społeczności Szkolna!

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce dla Pana Jana i jego zwierząt. 
Wasze zaangażowanie, życzliwość i otwartość na potrzeby innych sprawiły, że udało się zgromadzić wiele cennych darów.

Każdy przekazany produkt, karma czy drobny upominek to nie tylko realna pomoc, ale także piękny gest empatii i solidarności. 

Dziękujemy za okazane serce, wrażliwość i gotowość do niesienia pomocy.

Razem pokazaliśmy, jak wielką siłę ma wspólne działanie. 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności