Podsumowanie VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego ,,List do...”.
23 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im M.Konopnickiej odbyło się podsumowanie VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego ,,List do...”. Zadaniem konkursowym dla uczniów klas VII-VIII było napisanie listu do uczestnika powstania warszawskiego. Do konkursu zgłoszono 51 prac. Wśród laureatów znalazła się również uczennica naszej szkoły – Julia Malinowska z kl. 7b – która otrzymała wyróżnienie za napisanie listu inspirowanego wspomnieniami swojej prababci (uczestniczki powstania warszawskiego). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!