Podsumowanie konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych
Z radością informujemy, że w ramach XX jubileuszowego konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych pod hasłem „Kochamy naturę, więc zbieramy puszki i makulaturę”, przyznano wyróżnienia dla uczniów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem
Wyróżnienie otrzymali:
Alicja Grączewska, kl. 1B
Mateusz Lewandowski, kl. 5A
Zuzanna Leszczyńska, kl. 6B
Dodatkowo kilkoro uczniów zostało nagrodzonych za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za postawę proekologiczną i troskę o środowisko!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!