Drodzy Rodzice, uczniowie klas 1-7 otrzymają podręczniki i materiały ćwiczeniowe w szkole we wrześniu nieodpłatnie, w ramach subwencji oświatowej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!