„Piękna nasza Polska cała” – startujemy z projektem!
Nasze oddziały przedszkolne rozpoczęły udział w ogólnopolskim projekcie „Piękna nasza Polska cała”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych, wrażliwości i miłości do ojczyzny
Jednym z pierwszych działań było sadzenie drzewa – symbolu życia, wzrostu i troski o naszą planetę
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w tym wyjątkowym zadaniu, ucząc się, że dbanie o przyrodę to także wyraz miłości do Polski.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!