Październik w klasie 3a
W naszej klasie nauka to prawdziwa przygoda!
W październiku stworzyliśmy jesienny kącik przyrodniczy, który wypełnił salę kolorami liści, kasztanów i szyszek. Każdy z nas przygotował też miniaturową makietę „Park jesienią” – kreatywności było co niemiara!
Zajrzeliśmy również do świata nauki – podczas eksperymentu z wytrącaniem się kryształków soli odkrywaliśmy, jak niezwykła potrafi być zwykła woda. To wszystko po rozmowach o morzach i oceanach.
A na deser – podróż do Szwecji! Po omówieniu lektury „Dzieci z Bullerbyn” pracowaliśmy metodą projektu, tworząc w grupach własne makiety wioski Bullerbyn. Wyszło bajecznie!
Tak właśnie minął nam październik – pełen zabawy, nauki i wspólnej pracy. W 3a lekcje nigdy nie są nudne!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!