W ubiegłym tygodniu, uczniowie klasy 3a wykonali własnoręcznie pacynki ze skarpetek, przy okazji ćwicząc umiejętność posługiwania się igłą i nitką
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!