Nasze sukcesy w Powiatowym konkursie „Tę książkę warto przeczytać”
Nasze sukcesy w Powiatowym konkursie „Tę książkę warto przeczytać”
W środę, 29 stycznia, ogłoszono laureatów XXII edycji Powiatowego konkursu „Tę książkę warto przeczytać”, organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną im. KEN – filia w Sochaczewie. W tym roku na konkurs wpłynęło 36 filmików, dlatego też tym bardziej miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych jest aż 4 uczniów naszej szkoły. Oto oni:
· w kategorii: szkoły podstawowe - klasy I-IV:
- wyróżnienie otrzymała Maria Zielińska (opiekun: Agnieszka Jarlińska),
· w kategorii: szkoły podstawowe – klasy V-VIII:
- Nagroda specjalna komisji konkursowej – Dawid Paduch (opiekun: Milena Czubacka),
- 1 miejsce – Kalina Ptasińska (opiekun: Beata Tymińska-Malinowska),
- wyróżnienie – Zuzanna Osiecka (opiekun: Milena Czubacka).
Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!