W dniu poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych dzieci z zerówek oraz klas trzecich wybrały się na pobliski cmentarz wojskowy, aby uporządkować groby i zapalić symboliczne znicze na grobach żołnierzy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!