Mistrz tabliczki mnożenia
15 listopada 2024 r. ,z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, odbył się szkolny konkurs
"MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
dla uczniów klas II,III i IV. Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani do konkursu. Oprócz dobrej znajomości tabliczki mnożenia, liczyła się też szybkość w podawaniu prawidłowych wyników. Zwycięzcami zostali:
klasy II
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Mateusz Wargocki 2b
WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Martyna Widyńska 2a
II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Leonard Furman 2b
klasy III
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Maria Głuchowska 3a
WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Hanna Buczek 3b
II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Łucja Błaszczyk 3b
klasy IV
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Natalia Górecka 4a
WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Marta Kozłowska 4a
II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - Jan Machnicki 4b

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!