Mikołajki w Oa
W dniu 6 grudnia klasę 0a odwiedził Mikołaj, który przyniósł ze sobą prezenty, radość i odrobinę magii. W sali królował tego dnia czerwony kolor, a dzieci podekscytowane i uśmiechnięte, wyczekiwały niecodziennego gościa. Przywitały go wierszem, piosenką, a także piękne zatańczyły taniec pt.:" Mikołaj jest razem z nami". To był z pewnością dzień , który zostanie w pamięci naszych zerówkowiczów na długi czas.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!