W dniu 6 grudnia klasa Ia świętowała mikołajki. Tego dnia wszyscy przyszli ubrani na czerwono, dzieci wspólnie ubrały choinkę w klasie oraz ozdabiały pierniczki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!