Uczniowie klas 7 w ramach lekcji muzyki mieli za zadanie przygotować występ, w czasie którego zaprezentują jeden z utworów z dawnych lat. Poniżej występ jednego z zespołów .
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!