Konkurs Powiatowy „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”
W niedzielę, 9 marca, w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyła się gala podsumowująca XII edycję Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem”. W konkursie, który odbył się 1 marca, naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6a - Aleksandra Barszcz, Laura Grzelak i Weronika Szymańska. Dziewczyny przygotowały swoje wiersze pod kierunkiem p. Mileny Czubackiej. Konkurencja była bardzo duża. Niestety, nie udało się w tym roku zdobyć nagrody, ale uczennice pięknie wyrecytowały utwory. Jesteśmy dumni. Dziękujemy za godną reprezentację szkoły!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!