Konkurs "Obrazy z życiem"
Nasi uczniowie wśród najlepszych w konkursie „Obrazy z życiem”!
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli 4. miejsce w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Scenograficznego „Obrazy z życiem”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Brwinowie!
Zadaniem uczestników było odtworzenie wybranego dzieła malarskiego z udziałem uczniów w roli modeli oraz własnoręcznie przygotowaną scenografią. To wyjątkowe połączenie sztuki, kreatywności i współpracy zaowocowało pięknym rezultatem!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom – dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość i wspaniałą reprezentację naszej szkoły.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!