30 stycznia dzieci z klas pierwszych przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek koncert świąteczny pt. " Pierwsza Gwiazda'.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!