Komunikat
Drodzy Rodzice,
Na terenie szkoły zgromadzone zostały pozostawione przez dzieci rzeczy osobiste (m.in. ubrania, buty, bidony).
Prosimy o ich odbiór do dnia 29 sierpnia 2025 r.
Po tym terminie wszystkie nieodebrane przedmioty zostaną zutylizowane.
Zachęcamy do sprawdzenia, czy wśród zgromadzonych rzeczy nie znajdują się przedmioty należące do Państwa dziecka.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!