II etap VII edycji ogólnopolskiego konkursu Instalogik!
Drodzy Uczniowie,
serdecznie gratulujemy Wam, zakwalifikowania się do drugiego etapu VII edycji ogólnopolskiego konkursu Instalogik!
Wasze zaangażowanie, wytrwałość i logiczne myślenie przyniosły wspaniałe rezultaty.
Dziękujemy Wam za reprezentowanie naszej szkoły, za poświęcony czas i chęć rozwijania swoich umiejętności informatycznych oraz matematycznych. Jesteśmy z Was bardzo dumni i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnym etapie!
Powodzenia!
Słowa uznania kierujemy także do Rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w rozwijaniu pasji, motywują do działania i pomagają im odnosić kolejne sukcesy.
Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, cierpliwość i współpracę.
Uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu VII edycji ogólnopolskiego konkursu InstaLogik:
1. Franciszek Kopyciński 4B
2. Maurycy Góreczny 5B
3.Jan Machnicki 5B
4.Jan Kopyciński 7B
5. Kalina Ptasińska 7B
6. Jan Lot 8A
7. Paweł Redlin 8A

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!