Film z okazji Dnia Nauczyciela
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego wraz z uczennicami przygotowały wyjątkowy film z udziałem naszej kadry. Pytanie brzmiało: "Gdyby nie nauczyciel, to kto?". Odpowiedzi mogą was naprawdę zaskoczyć. Dowiedzcie się, co by robili nasi nauczyciele gdyby nie praca w szkole.
Zapraszamy do oglądania na Facebooku naszej szkoły. Poniżej znajduje się link.
https://www.facebook.com/share/v/19hw3jYjUY/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!