Festiwal Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”
W dniu 28 lutego 2026 r. siedmioro uczniów reprezentowało naszą szkołę w XIII edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. Wystąpili: Zofia Sejdak (0a), Marta Szymańska (4a) i Franciszek Kopyciński (4b) – w kategorii „Pieśń patriotyczna” oraz Zuzanna Kornacka (4b), Natalia Kowalewska (4b), Aleksandra Barszcz (7a), Laura Grzelak (7a) i Weronika Szymańska (7a) - w kategorii „Poezja”. Wszyscy pięknie się zaprezentowali. Wyniki zostaną ogłoszone w sobotę, 14 marca. Mocno trzymamy kciuki!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!