Festiwal Dziecięcy i Młodzieżowy „Zielony Chodaczek”
W tym tygodniu odbyła się 31. edycja Festiwalu Dziecięcego i Młodzieżowego „Zielony Chodaczek”. Z ogromną dumą informujemy, że nasza uczennica klasy 5a, Zuzanna K., zdobyła wyróżnienie za swój występ. Serdecznie gratulujemy Zuzi tego sukcesu, talentu, odwagi oraz zaangażowania. Życzymy wielu kolejnych osiągnięć i nieustającej radości z rozwijania swoich pasji.
Brawo, Zuzia! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!