Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Ferie już za nami… ale wracamy do miłych wspomnień!

Ocena 0/5

Choć ferie zimowe dobiegły już końca, z przyjemnością wspominamy czas, który uczniowie spędzili również w naszej szkole. W trakcie przerwy zimowej odbywały się m.in. zajęcia plastyczne, w których uczestniczyli zarówno uczniowie młodszych, jak i starszych klas.

Był to czas twórczej pracy, rozwijania wyobraźni oraz wspólnego spędzania czasu w przyjaznej, kreatywnej atmosferze. Takie spotkania pokazują, że szkoła to nie tylko nauka, ale także przestrzeń do rozwijania pasji i talentów.

Zapraszamy na fotorelację z ferii spędzonych w szkole na naszej stronie internetowej:
https://sp1.sochaczew.pl/

Galeria zdjęć

IMG_2824 IMG_2825 IMG_2827 IMG_2785 IMG_2786 IMG_2787 IMG_2791 IMG_2796 IMG_2804 IMG_2805 IMG_2806 IMG_2809 IMG_2811
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności