Przedświąteczne spotkanie z Grinchem – klasa 1a
Uczniowie klasy 1a mieli dziś wyjątkową okazję stanąć oko w oko z samym Grinchem! To nietypowe, pełne świątecznego klimatu spotkanie dostarczyło dzieciom mnóstwo radości i stało się piękną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć.
Magia świąt jest coraz bliżej!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!