Dzień mamy i taty w 1b
9 czerwca w klasie 1b odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali część artystyczną. Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów oraz wspólnie spędzonego czasu. To był piękny i pełen emocji dzień, który na długo pozostanie w pamięci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!