Dzień Dinozaura i sukcesy naszych zerówkowiczów
W ramach obchodów Dnia Dinozaura, 26 lutego odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom miejskiego konkursu plastycznego pt.
„Podróż w przeszłość – żywe skamieniałości, czyli zwierzęta z czasów dinozaurów, które żyją obecnie”.
Konkurs był nie tylko okazją do zaprezentowania talentów artystycznych uczestników, ale również inspiracją do pogłębienia wiedzy na temat prehistorycznych stworzeń oraz zwierząt, które przetrwały miliony lat i do dziś zamieszkują naszą planetę.
Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces:
III miejsce – Lena Wysocka (SP 1)
Wyróżnienie – Lena Warzecha (SP 1)
Serdecznie gratulujemy kreatywności, zaangażowania oraz pięknych prac plastycznych! Cieszymy się, że nasze uczennice z pasją łączą wiedzę przyrodniczą z twórczością artystyczną.
Brawo!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!