Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Dzieciństwo bez przemocy

Ocena 0/5

Nasza szkoła aktywnie wspiera kampanię „Dzieciństwo bez przemocy”, której celem jest budowanie bezpiecznego i pełnego szacunku środowiska dla wszystkich dzieci. Każde dziecko ma prawo dorastać w atmosferze wolnej od przemocy – zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej.

W ramach kampanii 19.11.2025 o godzinie 17.00 nasz budynek szkolny został podświetlony na symboliczny kolor, który przypomina o potrzebie ochrony dzieci i zwraca uwagę całej społeczności na problem przemocy wobec najmłodszych.

Galeria zdjęć

Dzieciństwo bez przemocy 4 Dzieciństwo bez przemocy 3 Dzieciństwo bez przemocy 2 Dzieciństwo bez przemocy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności