Czwartki Lekkoatletyczne
W poniedziałek 26 maja 2025 r. została rozegrana ostatnia runda wiosennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych.
Uczniowie naszej szkoły sześć razy stanęli na podium:
III miejsce w biegu na 600m – Aleksandra Barszcz z klasy 6a
II miejsce w rzucie piłeczką palantową – Tran Dieu Linh z klasy 6b
II miejsce w skoku w dal – Maxymilian Sokołowski z klasy 4b
II miejsce w skoku w dal – Stanisław Glanc z klasy 5a
I miejsce w biegu na 300 m oraz III miejsce w skoku w dal – Kamil Pasztor 5a
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!