Czwartki lekkoatletyczne
W poniedziałek 12 maja 2025 r. odbyła się trzecia runda wiosennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Uczniowie klas 4-6 rywalizowali w konkurencjach biegowych na dystansach 60m, 300m, 600m, i 1000m, oraz technicznych: skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz pchnięcie kulą.
Uczniowie z naszej szkoły sześć razy stawali na podium:
Kamil Pasztor – I miejsce w skoku w dal oraz II miejsce w biegu na 60m
Jagoda Wojtkowiak - I miejsce w biegu w biegu na 600m
Krystian Wiciak – II miejsce w skoku w dal
Matteo Palumbo – III miejsce biegu na 300 m
Sebastian Targaszewski – III miejsce w biegu na 1000 m
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!