Dzień Zdrowego Jedzenia
W naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowy Dzień Zdrowego Jedzenia, który stał się świetną okazją do edukacji na temat zdrowych nawyków żywieniowych. Dzieci z zerówek, pod okiem nauczycieli, miały szansę wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, przygotowując pyszne i zdrowe kanapki.
Wszystkie dzieci z radością wybierały świeże warzywa, ser i inne składniki, aby stworzyć swoje własne, kolorowe kanapki. Zajęcia nie tylko pozwoliły na rozwój kreatywności, ale także na przyswajanie wiedzy o tym, jak ważne jest dbanie o zdrową dietę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!