Dzień Dziecka - na sportowo w 0a
Z okazji Dnia Dziecka p. Jolanta Mróz wraz z uczniami klasy 6b zorganizowali wyjątkowe zawody sportowe dla dzieci z klasy 0a.
Na najmłodszych czekało wiele atrakcji i konkurencji, które dostarczyły mnóstwo radości, śmiechu oraz zdrowej rywalizacji. Starsi uczniowie świetnie wcielili się w rolę organizatorów i opiekunów, dbając o dobrą zabawę i bezpieczeństwo swoich młodszych kolegów i koleżanek.
To był dzień pełen uśmiechów, ruchu i wspólnej zabawy! Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!