Sochaczew
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022  za nami. W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w tym roku wielu uczniów uzyskało bardzo wysokie wyniki w nauce. W edukacji wczesnoszkolnej spośród 153 osób wyróżnia się w nauce i zachowaniu 71 uczniów.

Wśród czwartoklasistów na wyróżnienie zasłużyło 19 uczniów, zaś do stypendium naukowego Burmistrza Miasta Sochaczew wytypowano 6 osób: Jakuba Krzyżaniaka, Maję Kubiszewską, Marię Lasocką, Pawła Redlina, Marcela Góreckiego oraz Bartosza Strzelczyka. Nagrodę za najwyższą średnią wśród uczniów klas czwartych otrzymała uczennica kl. 4a Maja Kubiszewska (średnia 5,75).

Spośród uczniów klas piątych świadectwo z czerwonym paskiem otrzymało  20 osób, a wśród nich znalazło się troje stypendystów: Julia Malinowska, Dawid Paduch i Dorota Stefańska. Spośród tego grona nagrody za najwyższe średnie otrzymali Julia Malinowska i Dawid Paduch (średnie 5,75).

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymała także liczna grupa 26 uczniów klas ósmych. W tym gronie znalazła się Michalina Wachowska, która otrzymała stypendium oraz nagrodę za najwyższą średnią na poziomie klas ósmych (5,53).

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Do zobaczenia po wakacjach.