Sochaczew
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21 za nami.
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w tym roku wielu uczniów osiągnęło bardzo wysokie wyniki. W klasach ósmych spośród 131 uczniów świadectwa z czerwonym paskiem wręczono aż 33 osobom, a jeden uczeń (Mateusz Martinek - 5,56) otrzymał Nagrodę Burmistrza.
Uczniowie klas ósmych na zakończenie uroczystości zatańczyli belgijkę.

W klasach siódmych wyróżniono 25 uczniów, a na Nagrodę Burmistrza zasłużyły dwie uczennice (Roksana Dmoch - 5,51 i Michalina Wachowska - 5,64).

Liczna grupa wystąpiła z klas czwartych - wyróżniono aż 21 uczniów (spośród 39). Również wśród tych uczniów znalazły się osoby z najwyższymi średnimi, zasługując tym samym na stypendium (Julia Malinowska - 6,0 oraz Dawid Paduch - 6,0).

W edukacji wczesnoszkolnej drzemie ogromny potencjał, gdyż wyróżniono 58 uczniów.
Wręczono również listy gratulacyjne Rodzicom oraz liczne nagrody i dyplomy za różnorodne konkursy oraz aktywność uczniowską.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników.
Do zobaczenia po wakacjach!
25.06.2021