Sochaczew
Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym

W tym szczególnym dniu rozmawialiśmy z dziećmi na temat tego, że nie ważne są prezenty, a wspólnie spędzony czas. Dzieci doszły do wniosku, że przebywają ze sobą tak dużo czasu, że są dla siebie jak rodzina.  Dlatego tego szczególnego dnia postawiliśmy sobie za cel integrację i wspólną super zabawę.

Wizyta fryzjera, zabawy integracyjne, spotkanie z pasjonatami Fiatów 126p, seans filmowy, lody.... na pewno umiliły dzieciom celebrowanie tego dnia. Słysząc kolejny raz z ust dzieci "To najszczęśliwszy dzień w moim życiu" wierzymy, że naprawdę tak było.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w organizację tego święta. Szczególnie miłośnikom samochodów zrzeszonych w klubie "Sochaczewskie Fiaty 126p" za miłą niespodziankę, którą zrobili, nie tylko naszym przedszkolakom.

01.06.2021