Sochaczew
Tydzień ulgi

Drodzy Uczniowie, Rodzice

Nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej Kampanii „Tydzień ulgi” zapoczątkowanej przez Instytut Psychologii UJ. W myśl kampanii chcemy podarować naszym uczennicom
i uczniom tydzień bez sprawdzianów, odpytywania i kartkówek. Wszystko  po to aby obniżyć stres towarzyszący młodzieży na co dzień i zadbać o dobrostan psychiczny uczennic, uczniów, nauczycielek i nauczycieli po powrocie do szkoły.

Zadbamy o to, by był to tydzień, w którym mniej będzie stresu i napięć.

Po powrocie do nauki w szkole, chcemy głównie odbudować relacje z Wami, wzmocnić więzi i na nowo uczyć się być razem.

TYDZIEŃ ULGI klasy 8 od 17.05.2021 do 21.05.2021

TYDZIEŃ ULGI klasy 4 i 7 od 31.05.2021 do 04.06.2021

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dla rodziców Fundacji JiM.

Specjaliści z Fundacji JiM stworzyli poradnik, w którym zebrali cenne porady i wskazówki dla rodziców, pt. „Jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii”.

W poradniku odpowiadają na pytania, które zadawać sobie mogą rodzice: Jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły? Jakie potrzeby odczuwać może dziecko po powrocie do szkoły? Jak radzić sobie z lękiem i strachem u dziecka wracającego do szkolnej ławki?

Pobieram poradnik: Jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii

13.05.2021