Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego, odbiór świadectw i spotkania z wychowawcą odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego według następującego porządku:

CZWARTEK – 25.06.2020

Klasa 8a

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 8.10, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do sekretariatu, gdzie w kolejności alfabetycznej składają podpisy     w Księdze Absolwentów. Potem przechodzą do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 9.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali) .

Klasa 8b

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 9.10, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do sekretariatu, gdzie w kolejności alfabetycznej składają podpisy     w Księdze Absolwentów. Potem przechodzą do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 10.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 8d

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 10.10, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do sekretariatu, gdzie w kolejności alfabetycznej składają podpisy     w Księdze Absolwentów. Potem przechodzą do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 11.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 8c

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 11.10, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do sekretariatu, gdzie w kolejności alfabetycznej składają podpisy     w Księdze Absolwentów. Potem przechodzą do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 12.30 uczniowie rozchodzą się do domów(wyjściem z hali).

Podczas uroczystości nastąpi symboliczne przekazanie sztandaru uczniom klas VII.

Oddział przedszkolny

Zakończenie roku odbędzie się o godz. 15.00 w hali sportowej.

PIĄTEK – 26.06.2020

Klasa 7a

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 8.00, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 8.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 7b

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed głównym wejściem do hali o godz. 8.00, następnie, wspólnie z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 8.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem głównym         z hali).

Klasa 7c

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 8.45, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 9.15 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 7d

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 8.45, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 9.15 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem głównym z hali).

Klasa 7e

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 9.30, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 10.00 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 1a

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 10.15, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 10.45 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 1b

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 10.15, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 10.45 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem głównym z hali).

Klasa 2a

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 11.00, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 11.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 2b

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 11.00, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 11.30 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem głównym z hali).

Klasa 3a

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 11.45, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród i dyplomów. O godz. 12.15 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem z hali).

Klasa 3b

Uczniowie spotykają się z wychowawcą przed szkołą o godz. 11.45, następnie, wspólnie                  z wychowawcą, udają się do hali i tam odbędzie się wręczenie świadectw, nagród                     i dyplomów. O godz. 12.15 uczniowie rozchodzą się do domów (wyjściem głównym z hali).

Podczas spotkań klas hala będzie wietrzona, a po każdym spotkaniu klasowym odbywać się będzie dezynfekcja.

25.06.2020