Wolontariusze o wielkim sercu

Zachęcam Wszystkich do lektury artykułu, który ukazał się na łamach Sochaczew.24

jak z niego wynika wśród wyróznionych w tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych” znalazły się uczennice Naszej szkoły, z klasy VIII d, które zostały nagrodzone w kategorii „Ósemeczki – grupa”.

Jako opiekuna wolontariatu, nie dziwi mnie to wyróżnienie, gdyż dziewczyny w pełni na nie zasługują. W ciągu ostatnich dwóch lat dały się poznać jako odpowiedzialne, ale też bardzo wrażliwe wolontariuszki. Kipiały pomysłami, niosły pomoc każdemu, kto jej potrzebował, potrafiły zaangażować w działania całą społeczność szkolną. Nie musiałam nigdy, niczego wskazywać im palcem, mówić co wypada, a co nie. One to po prostu wiedziały.

Dziewczyny jeszcze raz gratuluję w imieniu własnym, pani Ani Koperskiej, Waszej wychowawczyni, Dyrekcji i całej społeczności szkolnej. Macie wielkie serca i z pewnością będzie nam Was bardzo brakować w przyszłym roku szkolnym.

Małgorzata Adamczyk – opiekun Klubu 8

22.06.2020