„ Nie zmarnuj swojego życia!”

Jak walczyć z przeciwnościami losu i uzależnieniami? Na to pytanie szukali odpowiedzi uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sochaczewie, którzy wzięli udział w projekcie „Nie zmarnuj swojego życia” Fundacji „Edukacja z Wartościami”. Raperzy Bęsiu (Łukasz Bęś) i Dj Yonas (Jonatan Blank) w trakcie spotkania  opowiadali uczniom, jak zmierzyć się z problemami, presją rówieśniczą, brakiem motywacji, wzmacniać poczucie swojej wartości, asertywnie odmawiać i ostrzegali do czego prowadzi nawet jednorazowe spróbowanie dopalacza. Spotkanie składało się z części refleksyjnej -opowiadania oraz  dynamicznej - utwory muzyczne i konkurs dla uczniów. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze zakończonej przesłaniem do naszej młodzieży: „Młodzi ogarniajcie progres, rozwijajcie się i podejmujcie mądre decyzje”.

05.02.2020