Czytamy bo lubimy

W bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie konkursów czytelniczych, które odbyły się w ramach Międzynarodowego Miesiąca  Bibliotek Szkolnych.  Klasy 2 i 3 pisały testy  ze znajomości książek „Cukierku, Ty łobuzie” i wierszy J. Brzechwy. Klasy 3 wykazały się znajomością treści książki „Afryka Kazika”. W konkursie wzięło udział 20 uczniów.

I tak w klasach drugich najlepiej test napisali: I miejsce – Ignacy Jakubowski kl.2b, II miejsce-  Jakub Krzyżaniak kl.2a, III miejsce- Michalina Jarlińska kl.2b

W klasach 3 najlepsi byli: I miejsce - Dawid  Paduch kl.3a, II miejsce- Julia Malinowska kl.3b  i III miejsce – Maria Forysiak kl.3a oraz  Kacper Janiak kl.3b.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.  Uczniowie czekają na kolejne biblioteczne konkursy.

10.11.2019