Pierwszaki zostały uczniami!

24  października  bieżącego  roku  w  naszej  szkole  odbyło  się  uroczyste  pasowanie pierwszaków  na  uczniów  Szkoły Podstawowej  nr  1.

Z  tej  okazji  zostali  zaproszeni  goście m.in.: Wiceburmistrz  Miasta  Sochaczew  Marek  Fergiński, sochaczewskie  media, przedstawiciele Rady  Rodziców  Szkoły  Podstawowej  nr  1 i  oczywiście bliscy  uczniów  klas  pierwszych.

W związku z  tym  wydarzeniem  pierwszaki  wraz  z wychowawczyniami  przygotowały  program  artystyczny,  który  został  przedstawiony  przez  bohaterów   tej  uroczystości  z  wielkim  entuzjazmem  i  zaangażowaniem. Widać  było  wzruszenie  na  twarzach bliskich,  którzy  towarzyszyli swoim  dzieciom w  tak  ważnej  dla  nich  chwili.

Aktu  pasowania  dokonała  Dyrektor  Szkoły Podstawowej  nr  1  Małgorzata  Gorgis, Wiceburmistrz  Marek  Fergiński oraz  Wicedyrektor  Szkoły  Podstawowej  nr  1  Katarzyna  Kozłowska. Uczniowie otrzymali  pamiątkowe  medale, dyplomy  i  upominki.

Uroczystość  zakończyły  wystąpienia  Dyrekcji  Szkoły  Podstawowej  nr  1, Wiceburmistrza  oraz  Krystiana  Ciszewskiego – przedstawiciela  Rodziców   klas  1  i  jednocześnie  absolwenta  „jedynki”.

Wszyscy w ciepłych  słowach  powitali w  gronie  uczniów  klasy  pierwsze  i  życzyli  im  wielu  sukcesów   na  rozpoczynającej  się  właśnie  ścieżce  edukacyjnej.

27.10.2019