Tydzień pod hasłem "Matematyka"

Poprzedni tydzień upłynął pod hasłem „MATEMATYKA". Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Matematyczne przeboje" Uczniowie wykazali się kreatywnością i komisja konkursowa nie miała łatwej decyzji. Oto wyniki: I miejsce - Zuzanna Wróbel 3e II miejsce- Wiktoria Zobaczyńska 8a III miejsce - Maria Dybiec 8f wyróżnienia: Michalina Gosik 7c, Amelia Wszoła 8a, Marcin Augustyniak 3b, Patryk Rygacki 8d. W czwartek (21 marca 2019) odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR". Wzięło w nim udział 43 uczniów naszej szkoły. W dniu 22 marca 2019 odbył się szkolny konkurs „Potyczki matematyczne". Czteroosobowe zespoły z poszczególnych klas rywalizowały ze sobą, rozwiązując krzyżówki matematyczne, odgadując szyfry, układając kostki „Happy" itp. Wyniki tych zmagań przedstawiają się następująco: KLASY 7 I miejsce - 7D II miejsce- 7C III miejsce -7A KLASY 8 I miejsce - 8A II miejsce - 8D III miejsce - 8F KLASY III GIMNAZJUM I miejsce - 3B II miejsce - 3E III miejsce - 3C Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

01.04.2019