Konkurs "Niezwykły instrument muzyczny"

W związku z ustanowieniem roku 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki, nauczycielki oddziału przedszkolnego z naszej szkoły, zaprosiły dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli do udziału w konkursie plastyczno - technicznym pod hasłem "Niezwykły instrument muzyczny". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie, po wcześniejszym zapoznaniu się z twórczością Stanisława Moniuszki oraz innych kompozytorów muzyki klasycznej, pracy przestrzennej z tworzyw wykorzystywanych w recyklingu. Pomysłowość uczestników przerosła nasze oczekiwania. Dostarczono do nas niezwykle kreatywne prace. Komisja konkursowa postanowiła przyznać 4 miejsce na podium oraz 5 wyróżnień. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta Sochaczew. Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród uświetnił występ dzieci z oddziału przedszkolnego z naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

29.03.2019