Czytamy i wygrywamy

20 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbył się XVI Powiatowy Konkurs „Te książkę warto przeczytać”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych w klasach I-III wystąpili Dawid Paduch z kl. IIa i Michalina Jarlińska z kl.Ib. W kategorii klas VII,VIII i III gimnazjum naszą szkołę reprezentowały Andżelika Szymańska i Maja Cieślak z kl. 8a. Dawid Paduch zdobył I miejsce w swojej kategorii, prezentując książkę pt. „Plastusiowy pamiętnik”- M. Kownackiej. Andżelika Szymańska też odniosła sukces w swojej kategorii, zdobywając II miejsce. Zachęcała do przeczytania książki pt. „Milion cudownych listów” - I. A. Bickley. Michalina Jarlińska i Maja Cieślak otrzymały dyplomy za udział. Gratulujemy naszym uczniom sukcesów i wspaniałego występu. Zachęcamy do udziału w konkursie za rok.