Świątecznie w bibliotece
W dniu10 grudnia w czytelni odbył się Turniej Bożonarodzeniowy dla klas VII Uczniowie rozwiązywali świąteczną krzyżówkę, uzupełniali słowa kolęd, wykazali się znajomością przysłów o tematyce Bożego Narodzenia, układali świąteczne życzenia, bawili się w kalambury. Największą wiedzą wykazała się drużyna kl. VIIc w składzie: J. Dziurzynska, W. Kietlińska, J. Skomiał, II miejsce zajęła kl. VIId: J. Bąk, J. Jesiołowska,W. Wojciechowska, na III m uplasowali się uczniowie kl. VIIb I. Szymanska, P. Brejnak, O. Godlewski kolejne miejsce zdobyła kl. VIIa w składzie: O. Krajewska, L. Kamińska, K. Staniec Konkurs prowadziły uczennice kl. VIIIa Julia Fiedukowska, , Anna Czubla, Andzelika Szymańska Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Konkurs przebiegał w miłej i już świątecznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.